چاپ پوستر و کاغذ دیواری تاپ دکور
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

طرز شست وشوی کاغذدیواری(بخش آخر)

۶- پاک کردن لکه جوهر از روی کاغذ دیواری

اگر تصادفا لکه ای از جنس جوهر روی کاغذ دیواری منزلتان ایجاد کرده اید، ابتدا اطمینان حاصل کنید که کاغذ دیواری قابل شستشو باشد. سپس از الکل، آب لیموترش و یا گچ خیاطی برای تمیز کردن لکه استاده کنید.

 

 

۷- پاک کردن لکه قهوه از روی کاغذ دیواری

در صورتی که لکه قهوه تازه است و هنوز ماندگار نشده، با استفاده از یک دستمال کاغذی یا دستمالی از جنس نخ پنبه و آب سرد برای از بین بردن لکه قهوه از روی کاغذ دیواری کمک بگیرید. سعی کنید دستمال را فقط روی لکه بکشید تا از پخش شدن آن به سایر قسمت های کاغذ دیواری جلوگیری شود. در صورتی که مدت زیادی از پاشیدن قهوه نگذشته باشد، آب سرد آن را کاملا تمیز خواهد کرد.

 

 

۸- پاک کردن لکه شمع از روی کاغذ دیواری

اگر شمع بر روی کاغذ دیواری چکید و کاغذ دیواری غیرقابل شستشو است ، اول شمع را با کارد از روی دیوار جدا کنید . سپس با مداد پاک کن آن را خوب تمیز کنید.

 

۹- پاک کردن اثر انگشت از روی کاغذ دیواری

چربی و آلودگی که با اثر انگشت‌تان روی دیوار ایجاد شده، به‌وسیله‌ی این پاک‌کن ازبین می‌رود. اگر کاغذ دیواری‌تان قابل شستشو است، می‌توانید از صابون و آب برای شستن اثر انگشت استفاده کنید. یک دستمال را در کاسه‌ی حاوی محلول خیس کنید و سپس دیوار را با آن تمیز کنید.

 

۱۰- پاک کردن لکه خودکار از روی کاغذ دیواری

از الکل سفید و یک دستمال خشک و بی رنگ استفاده کنید. دقت کنید دستمال بیش از حد مرطوب نباشد. زیرا چسب کاغذ دیواری را از بین می‌برد!

 

 

رفع سیاهی کاغذ دیواری

برایاز بین بردن سیاهی روی کاغذ دیواری نیز می‌توانید از محلول آب و سرکه با نسبت مساوی استفاده کنید! فراموش نکنید از اسفنج و دستمال سفید استفاده کنید تا به کاغذ دیواری رنگ پس ندهد!

امیدوارم که این روشها برای تمیز کردن کاغذ دیواری موثر باشد.

0
ارسال مطلب

*
*